A w naszym ogrodzie

Zuchy poznają pracę ogrodnika
Dzień wpisu: 20.03.2023 r.

We wtorek 14 marca dzieci z grupy Zuchy spotkały się z ogrodnikiem z Panem Augustem. Pan August pokazał narzędzia ogrodnicze, oprowadził nas po ogrodzie, opowiadając o roślinach i drzewach. Dzieci obserwowały zmiany zachodzące wiosną w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci również zapoznały się ze stacją pogody.  Wiosna w ogrodzie dodała nam energii! 🙂. 


więcej >>


Cztery pory roku w naszym ogrodzie.
Dzień wpisu: 14.01.2023 r.

Samorządowe Przedszkole nr 121 z Oddziałami Integracyjnymi posiada duży ogród wokół przedszkola z bogatym drzewostanem . Pragniemy  by nasz ogród przedszkolny służył dzieciom nie tylko do swobodnych i zorganizowanych zabaw ale również był miejscem edukacji przyrodniczo – ekologicznej. Prowadzone prace termomodernizacji   spowodowały zniszczenie zieleni wokół budynku. Po zakończeniu remontu  podjęto prace rewitalizacyjne ogrodu (głównie trawnik). Chcemy kontynuować budowanie przyrodniczej ścieżki edukacyjnej. W ubiegłych latach udało się […]


więcej >>