Na tropie niezapominajki i nie tylko…

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola obchodziliśmy 15 maja Święto Polskiej Niezapominajki. Najbliższym miejscem, gdzie przedszkolaki stykają się z przyrodą jest przedszkolny ogród, dlatego zostały zaproszone do zabawy edukacyjnej  w naszym ogrodzie. Niestety pogoda się nie dopisała nam tego dnia i świętowaliśmy w swoich salach. To co mogło stać się tylko w ogrodzie musiało zaczekać do wtorku. Zaświeciło słoneczko i mogliśmy zasiać w szklarni kwiaty, każda grupa ma teraz własne podpisane doniczki. Starszaki miały jeszcze jedno zadanie. Trzeba było odszukać i zaznaczyć na liście wybrane kwiaty i drzewa rosnące w naszym ogrodzie. Okazało się, że przedszkolaki spisały się doskonale w roli przyrodniczych detektywów.

Krasnoludki

Zuchy

Odkrywcy

Sowy


 
Powrót