Wydarzenia

W rytmie hiszpańskiej muzyki…

Dnia 7 maja br. grupy Świetliki i Krasnale, mieli okazję spotkać się z przemiłą, młodą Wolontariuszką z Hiszpanii. Ania, przygotowała dla nas niespodzianki w postaci pokazu multimedialnego o swoim rodzinnym kraju.
Na tablicy, wyświetlone zostały zdjęcia z krajobrazami i wycinkami życia mieszkańców Jej rodzinnej Andaluzji. Potem zaś w rytm hiszpańskich rytmów Ania pokazała wszystkim w jaki sposób tańczy się jeden z tradycyjnych, rodowych tańców. Po Jej występie nie zabrakło ogromnych oklasków i oczywiście próby wtórowanie młodej, uzdolnionej Dziewczynie. Każdy mógł przez kilka minut próbować wykonać prezentowane przez Wolontariuszkę kroki i ruchy ciała. Udawało się to w z różnym skutkiem, ale ostatecznie zawsze w dużą radością i poczuciem sukcesu.


 
Powrót