Szukanie czekoladowych jajek – Krasnoludki

Najmłodsza grupa Krasnoludki prężnie przygotowywała się do świąt. Dzieci uczyły się o tradycjach wielkanocnych, malowały oraz ozdabiały styropianowe jajeczka tworząc kolorowe kurczaczki. Największą niespodzianką była wizyta wielkanocnego zajączka, który 27 marca niespodziewanie zawitał do naszego ogrodu. Dzieci z wielką radością przywitały zajączka i od razu zabrały się do poszukiwania czekoladowych jajeczek. Wszystkie Krasnoludki pieczołowicie przeszukiwały każdy skrawek naszego ogrodu i w ten sposób udało im się uzbierać cały koszyk czekoladowych niespodzianek. Dzieci słodkie jajeczka jeszcze w tym samym dniu zabrały ze sobą do domu. Dla Krasnali był to dzień pełen wrażeń, a niebieski zając pozostanie w ich pamięci na długo.