Świetliki i Słoneczka w kinie

Dnia 6 marca br., grupa „Świetliki” mogła przeżyć swoją niesamowitą przygodę w postaci wspólnej wycieczki do kina. W ramach akcji MPO „Kino za baterie”, po uprzednim uzbieraniu całego pudełka baterii, wszystkie dzieci z uśmiechem na buzi pojechały do krakowskiego Multikina na film animowany „Psi patrol – kosmopieski”. Przedszkolaki miały okazję spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami i wraz z nimi naprawiać świat, walczyć ze złem i ratować swojego przyjaciela. Wróciły do przedszkola zachwycone i pełne pozytywnych emocji, jeszcze na drugi dzień chętnie opowiadając o oglądanej bajce, dyskutując na temat siły współpracy i razem bawiąc się w zabawy nawiązujące do przeżyć bajkowych bohaterów.