Świąteczne występy Krasnoludków i warsztaty z rodzicami

Dnia 18 grudnia dzieci rozpoczęły przygotowania do popołudniowego spotkania z rodzicami. Najpierw ozdobiły pierniczki, którymi po przedstawieniu częstowały swoich gości.

Krasnoludki zaprezentowała swoim rodzicom krótki występ z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci rozpoczęły instrumentalizacją utworu „ Zostań Jezu mym braciszkiem” grając na pałeczkach, janczarach, marakasach oraz kołatkach pod okiem dyrygenta – pani nauczycielki. W dalszej części dzieci zaśpiewały i zilustrowały utwór ruchem pt.” Wołek, wołek” oraz zatańczyły taniec z chusteczkami. Na koniec występu artystycznego wspólnie z paniami dzieci zaśpiewały oraz zatańczyły piosenki zimowe.

W drugiej części spotkania przygotowane zostały warsztaty bożonarodzeniowe. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami miały za zadanie pomalować drewniane choinki oraz wypełnić plastikową bombkę przygotowanymi w koszyczkach ozdobami. Kompozycje dzieci były przepiękne, a każda choinka wyjątkowa. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia dzieciom oraz ich rodzicom.