Pipi Skarpetka.

Kto z nas nie lubi bajek,  uśmiechniętych bohaterów i zabawnych historii?  Kiedy w przedszkolu odbywa się teatrzyk,  od razu robi się wesoło. W listopadzie miłą niespodziankę zrobiła nam Pipi Skarpetka. Para aktorów pokazała w każdej grupie przedstawienie z udziałem tej zabawnej bohaterki. Opowiedziała nam o wspólnych zabawach z Tommym i Aniką o zwierzątkach, z którymi mieszka. Nauczyła nas też swojej ulubionej piosenki. W czasie przedstawienia przechytrzyła policjanta i złodzieja. Nas nie udało się jej przechytrzyć. Natomiast dzieci przekonały ja, że warto iść do szkoły i nauczyć się czytać i pisać, zwłaszcza, że o przygodach Pipi, też napisano książkę. Z pewnością kiedyś ja przeczytamy. Pipi na pewno też.

Tropiciele

Krasnoludki