Wydarzenia

Mama Franka prezentuje swoje hobby

Grupę Tropicieli odwiedziła mama Franka, która podzieliła się z nami swoją pasją – wspinaniem się po górach. Pokazała dzieciom jak wygląda zimowy strój „w góry”.  Opowiedziała o tym, jak ważny jest każdy element stroju oraz co zabrać ze sobą na wyprawę z nocowaniem w namiocie. Później grupa Tropicieli miała okazję złożyć namiot i usiąść w jego wnętrzu. Pani Agnieszka poczęstowała nas również przysmakami jakimi zajadają się śmiałkowie wychodzący w góry zimą – cukierkami. Później był czas na opowiadanie o tym jak wspina się przy użyciu czekana oraz…. czas na tor przeszkód! Trzeba było przeczołgać się pod krzesłami, pod namiotem oraz między przeszkodami. Ale była zabawa! Dziękujemy serdecznie Pani Agnieszce za odwiedziny! Zapraszamy pozostałych rodziców do prezentowania swoich zawodów oraz pasji.


 
Powrót