Wydarzenia

Jak grupa Sowy przygotowywała się do świąt?

Dzieci zrobiły piękne świąteczne  aniołki  na tablicę grupową w szatni. Zaprosiły do swojej grupy choinkę i samodzielnie ją ubrały. Zrobiły kolorowy łańcuch z pasków papieru, wycinając i klejąc elementy. Połączyły  swoje łańcuszki i powstał jeden długi łańcuch, który zawiesiły na choince. W poniedziałek dzieci uczestniczyły w warsztatach  i zrobiły świąteczny stroik. Żywe gałązki i kolorowe świece umieściły w podstawce, udekorowały stroik dodając bańki, rajskie jabłuszka, drewniane ozdoby. Stroik ozdobiły śniegowymi gałązkami i gwiazdkami. Ta praca dostarczyła im wiele radości. Pani Zosia upiekła pierniczki, które dzieci udekorowały kolorowymi pisakami i posypką. Niektórym udało się zjeść trochę kolorowych kwiatków i kuleczek.


 
Powrót