Dzień życzliwości.

W odpowiedzi na apel Wydziału Edukacji Miasta Krakowa nasze przedszkole przyłącza się do projektu „Krakowskiego Tygodnia Dobrego Słowa”, który obchodzony był w minionym tygodniu. W piątek dzieci przygotowały rysunki dla wylosowanego dziecka z grupy. Odbyło się także losowanie grupy, która została obdarowana słodkim upominkiem. Grupa „Odkrywców” wylosowała „Słoneczka”, a słodkości otrzymała od „Tropicieli”. „Tropiciele” obdarowani zostali przez „Słoneczka”. „Krasnoludki” i „Świetliki” obdarowały się nawzajem Jak co dzień wszyscy starali się być dla siebie mili i życzliwi, ale żeby ten dzień szczególnie uczcić i podkreślić rolę „dobrego słowa”,  w każdej grupie odbyła się pogadanka na ten temat oraz wesołe zabawy integracyjne.