Wydarzenia

„Ale to już było….” Dawne dzieje z grupy „Świetliki”

8 października 2018 r w naszym przedszkolu zawitali Strażnicy miejscy z wieloma atrakcyjnymi pomocami dydaktycznymi, które pozwoliły dzieciom ze wszystkich grup, w tym Świetlików poznać zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

 

9 października grupa „Świetlików” wspólnie z „Krasnoludkami” mogła słuchać i bawić się jesienną muzyką oraz przy tejże muzyce dzięki odwiedzinom gości z „Laboratorium muzycznego”.

 

5 grudnia 2018 r nasze przedszkole odwiedził święty Mikołaj, z prawdziwą siwą brodą i uśmiechem od ucha do ucha. Zawitał również do grupy Świetlików, w której każde Dziecko okazało się na tyle grzeczne, aby dostać upominek. Radości było co nie miara. Dzieci również nie pozostały dłużne i przygotowały dla swojego drogiego Gościa niespodziankę w postaci piosenki o Mikołaju, którą na koniec pięknie zaprezentowały.

9 stycznia 2019 r na zewnątrz była na tyle sprzyjająca pogoda, że cała grupa „Świetlików” ze swoimi Paniami oraz wolontariuszem Utkanem, wyszła na plac zabaw i radując się śniegiem ulepiła kilka bałwanków, które ślicznie uśmiechały się również do tych dzieci, które pozostały w swoich przedszkolnych salach.


 
Powrót