Bierzemy udział w konkursach

Nasze najmłodsze przedszkolaki przygotowały prace na konkursy organizowane przez inne przedszkola oraz Młodzieżowe Domy Kultury.

Natalia K. bierze udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Klub Kultury Przegorzały pt. „Rowerem przez Kraków”.

Zosia D. bierze udział w 2 konkursach: w ogólnopolskim  konkursie plastycznym „Moja wymarzona Złota Rybka”organizowanym przez Muzeum Złotej Rybki, Szkołę Podstawową w Dydni oraz wraz z wolontariuszką Clem w konkursie „Ratujmy Przyrodę” organizowany przez Samorządowe Przedszkole Nr 83 w Krakowie.

Ola T. oraz Bernadetta H.  biorą  udział w międzynarodowym konkursie plastycznym „Przyroda w kolorach” organizowanym przez MDK przy ul.Grunwaldzkiej w Krakowie.

Trzymamy kciuki!