Wydarzenia

Zajęcia otwarte w grupie Krasnoludki

Od października 2022 w grupie „Krasnoludki” odbywają się zajęcia prowadzone metodą V. Sherborne. Dzięki nim poznajemy siebie i swoje możliwości i otoczenie. Uczymy się jak bezpiecznie bawić się razem. Doświadczamy, co może być miłe w kontakcie z drugim dzieckiem i na co należy uważać, by nikt nie czuł się niepewnie, niebezpiecznie lub niekomfortowo.

25 maja 2023 postanowiliśmy pokazać nasze zajęcia rodzicom. Najpierw zatańczyliśmy dla nich kilka piosenek z pokazywaniem. Potem zaprosiliśmy do wspólnej zabawy mamusie lub tatusiów. Nauczyliśmy naszych rodziców puszczać iskierkę. Sprawdziliśmy, kto ma więcej siły w otwieraniu „Paczki”. Na zmianę z rodzicami zamienialiśmy się w „Kołyski”. Były też koniki, ale w ich roli wystąpili już tylko rodzice i panie.

Największą frajdę sprawiło nam huśtanie w kocykach. Rodzice spisali się na medal, więc w nagrodę zrobiliśmy im masażyk. Zajęcia zakończyliśmy „Gwiazdą”. Miło było wspólnie poćwiczyć.


 
Powrót