Wydarzenia

Wyjście na spektakl „Bukiet talentów” – Krasnoludki

12 marca najmłodsza grupa Krasnoludki po raz pierwszy wyszła na wycieczkę aby oglądnąć spektakl teatralny. Dzieci miały okazje obejrzeć przedstawienie wystawiane przez Teatr Kultureska w sali teatralnej przy Kościele św. Jadwigi.

Obejrzeliśmy rozśpiewane, ekologiczne występy trzech bohaterów spektaklu o światowych temperamentach. Była piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Te trzy kwiaty miały ważną misję – musiały uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi! Spektakl poruszał ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtarzały zasady segregacji i uczyły się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokazywały najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze można się bawić!


 
Powrót