Wydarzenia

Wycieczka do Multikina

Dzieci z grupy Świetliki wybrały się 30 września 2019r. na wycieczkę do Multikina. W ramach akcji „Kino za baterie” organizowanej przez MPO Kraków, oraz dzięki życzliwej pomocy Pań z Grupy „Słoneczka” otrzymaliśmy bilety na film „Kacperiada”. To historia wesołego chłopca i jego przygód w otoczeniu przyjaznej rodziny i nowych przyjaciół w szkole. Po seansie zostaliśmy zaproszeni do pokoju projekcyjnego, gdzie obejrzeliśmy współczesne urządzenia do wyświetlania filmów. Pokazano nam również, historyczne koła z taśmą filmową poprzedzającą technikę cyfrową. Kolejną niespodzianką była prezentacja  tworzenia pop-cornu w kinowym holu, a następnie  degustacja. Mieliśmy okazję  spróbować pop-cornu na słono i na słodko. Podziękowaliśmy pięknie Paniom z Multikina, które nas ugościły, a na pamiątkę tego przemiłego spotkania otrzymaliśmy upominki.

 


 
Powrót