Walentynki – Odkrywcy

W grupie Odkrywców w tym roku odbyły się wyjątkowe walentynki. Dzień rozpoczęliśmy od przywitania nowego kolegi w grupie. Nikita, który przyjechał do nas z Ukrainy został bardzo ciepło przyjęty przez wszystkich. Dzieci pokazały mu wszystkie nasze ciekawe kąciki oraz zaprosiły do wspólnych zabaw. Nasza grupa uczestniczy w akcji “Zdrowo i sportowo” i właśnie w walentynki realizowane były gry i zabawy z tej akcji. Dzieci m.in. miały za zadanie znaleźć swoją połówkę serca, rzucały do celu. Odbyły się „Miłosne wyścigi” gdzie 2 drużyny miały za zadanie jak najszybciej wykleić na ścianie  kształt serca. Były również zabawy w „Berka Amora” oraz „Zdrowe i mądre serce”. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały słodką niespodziankę – czekoladowe serduszka. Po południu odbyły się zabawy z balonami, które dzieci zabrały do domu.