Wydarzenia

Tropiciele – Pożegnanie przedszkola.

22 czerwca grupa Tropiciele obchodziła uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Było to dla nas uroczyste pożegnanie przedszkola. Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy Polonezem. Potem przyszła kolej  na słowa pożegnania od starszaków oraz słoneczne wakacyjne plany ich młodszych kolegów. Zatańczyliśmy radosny taniec przedszkolaka przy piosence  „Pożegnamy przedszkole”. Potem pożegnały nas nasze Panie oraz Pani Dyrektor. Każdy starszak otrzymał dyplom ukończenia przedszkola i ciekawą książkę. Pamiątkowe książki otrzymali też nasi młodsi koledzy. Było trochę śmiechu oraz trochę łez. Po obiedzie przyszła pora na mniej oficjalną część imprezy. Piliśmy własnoręcznie przygotowaną przez nas lemoniadę cytrusową, zajadając pyszne cukierki od Pani Dyrektor, a do domu wyszliśmy w balonowych koronach.


 
Powrót