Wydarzenia

Święto pluszowego Misia w grupie Słoneczek i Tropicieli.

Święto Pluszowego Misia to niezwykły dzień da wszystkich przedszkolaków. Grupa Słoneczka postanowiła ten dzień świętować razem z Tropicielami. Dzieci poznały historię niedźwiadka o imieniu Teddy. Na jego cześć w Stanach zjednoczonych zaczęto obchodzić to święto. Każdy kto przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia, mógł go zaprezentować. Nasze misie, które zostały w domu również doczekały się swojej opowieści. Pamiętały o nich przedszkolaki i opowiadały o swoich pluszowych przyjaciołach.  Rozwiązywaliśmy też zagadki o bajkowych misiach i wszystkie udało nam się  odgadnąć. Ci, którzy umieją już czytać, dopasowali odpowiednie podpisy do rozwiązań  zagadek. Potem bawiliśmy się w przy piosence „Gumimiś”. Przyszła tez kolej na gumi-żelki i filmową misiową sesje bajkową. Było bardzo miło nie tylko nam, ale i paniom. Wiele bajkowych misiów to przecież bohaterowie z ich dzieciństwa.

 


 
Powrót