Wydarzenia

Świetliki – kanapki wiosenne – wspomnienia.

„Z rozrzewnieniem wspominamy czasy….kiedy wszyscy spotykaliśmy się w przedszkolu, rozmawiając o zdrowym odżywianiu…. Tego dnia byliśmy bardzo podekscytowani, bo samodzielnie komponowaliśmy wiosenne kanapki .Do wyboru były różnego rodzaju sałaty: rukola, roszponka, sałata masłowa, kiełki, talerz kolorowych warzyw, różne gatunki sera i wędlin, pieczywa od żytnich ,ziarnistych, przez chrupkie do pszennych, masełko i serki do smarowania.
Najlepsza zabawa  to układanie na kromeczkach chleba  kompozycji z wybranych składników…tylko jak to sprytnie zrobić?…,żeby potem  zjeść….ze smakiem i się nie skrzywić😉
Uwielbiamy działać sami – spójrzcie proszę na efekt- witaminki dla chłopczyka i dziewczynki zasilają nasz organizm. O tej porze roku (przedwiośnie) jak znalazł!!!”.

 
Powrót