Wydarzenia

Spotkanie z panią bibliotekarką

7 marca spotkaliśmy się z panią z biblioteki Publicznej przy ul. Opolskiej w związku z akcją CPCD. Tym razem Pani Elżbieta przyniosła do nas książeczki o temacie przyrodniczej. W grupach najmłodszych dzieci wysłuchały opowiadania pt. „ Ach jak cudowna jest Panama” o przygodach Misia i Tygryska, którzy pewnego dnia wyruszyli na poszukiwanie Panamy, kraju marzeń. Po drodze przeżywali wiele fantastycznych przygód. Grupy starsze natomiast wysłuchały opowiadania autorstwa W. Widłaka pt. „Maszyna czasu” z serii przygód Bolka i Lolka. Chłopcy lubią się bawić ale ciągle wpadają w tarapaty, maja mnóstwo pomysłów i (prawie) niczego się nie boją. Ich niesamowite przygody, ciągłe przekomarzanie się i nieskończona fantazja rozbawią wszystkie dzieci. Bardzo dziękujemy Pani za spotkanie i już czekamy na następne.

Krasnoludki

Słoneczka

Sowy

Zuchy


 
Powrót