Wydarzenia

Spotkanie z mamą Basi – Krasnoludki

Dnia 14 marca odwiedziła grupę Krasnoludków mama Basi Ch. w związku z udziałem w akcji CPCD. Tym razem dzieci miały okazje wysłuchać przepięknego opowiadania pt. „Wilk, który się zgubił” autorstwa Rachel Bright. Historia opowiadała o małym wilczku, który był bardzo silny i niezależny, jak przystoi na wilka. Uważał, że wcale nie potrzebuje pomocy swojej rodziny i przyjaciół. Wydawało mu się, że cokolwiek by się nie wydarzyło to poradzi sobie zupełnie sam. Tak myślał do momentu kiedy nagle zgubił się w śniegu w chłodną arktyczną noc. Wtedy wilczek uświadomił sobie, że czasami każdy potrzebuje pomocy swoich bliskich.

Ta cudowna historia mówi o tym, że warto czasami dać sobie pomóc oraz, że należy wspierać najbliższych w potrzebie. Dzieciom bardzo spodobało się opowiadanie. Na koniec spotkania Basia poczęstowała wszystkie dzieci słodką niespodzianką. Bardzo dziękujemy za wspólne czytanie i już oczekujemy następnego spotkania.


 
Powrót