Wydarzenia

Spotkanie integracyjne w stadninie Tabun.

Stadnina Tabun to miejsce gdzie od wielu lat dzieci z naszego przedszkola uczestniczą w zajęciach z Hipoterapii. 20 października przyjechały tam zw innych okolicznościach. Tego dnia miało miejsce spotkanie integracyjne dla Dzieci uczestniczących w w/w zajęciach i ich Rodzin. Rodzice mieli okazję zobaczyć miejsce, w którym odbywają się zajęcia, obserwować swoje dzieci podczas oprowadzania na konikach oraz wziąć razem z nimi udział w warsztatach konnych. Był również czas na spacer po stadninie wypicie ciepłej herbatki przygotowanej przez organizatorów oraz smakołyków przyniesionych przez Rodziców. Kto miał ochotę mógł skorzystać ze sprzętu sportowego przywiezionego z przedszkola. Był to wspaniały czas spędzony razem, tym bardziej, że pogoda też była na zamówienie.


 
Powrót