Wydarzenia

Spotkania ze zwierzętami – Kruk

16 kwietnia w przedszkolu odwiedził nas nietypowy gość. Przyleciał? Niezupełnie. Mimo, iż kruki są ptakami, które świetnie latają, nasz gość przyjechał smochodem w towrzystwie swojej opiekunki. Od początku było widać, że kruk bardzo lubił swoją Panią. Cały czas zabiegał o jej uwagę i był niezadowolony, kiedy zwracała sie do nas a nie do niego. Zabiegał również o nasze względy. Dowiedzielismy się, że kruki to bardzo inteligentne zwierzęta i potrafią rowiązywać zagadki. Są to także ptaki rodzinne i żyją w małych grupach. Okazało się, że kruka nie możemy pogłaskać, ale zrobiliśmy sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Podobało nam się bardzo spotkanie z krukiem, a jemu podobały się nasze komplementy. Zozstawił nam na pamiątkę swoje pióro. Ciekawe jakie zwierzątko będzie naszym nastepnym gościem.

Sowy

Krasnale

Pszczółki

Zuchy

Słoneczka


 
Powrót