Wydarzenia

Sowy – wyjście do kina

Dnia 22 czerwca grupa Sowy wybrała się  do Multikina na film animowany pt. „Rysio- super wróbel”. Wyruszyliśmy autobusem MPK spod przedszkola i choć było bardzo ciepło to bez problemów szybko dotarliśmy na miejsce. W kinie dostaliśmy najlepsze VIP-owskie miejsca więc wszystkie dzieci oglądały bajkę bez zakłóceń. Obejrzeliśmy przygody i perypetie super wróbla Ryśka, który wychował się w rodzinie bocianów i marzy o tym, by kiedyś poprowadzić stado. trele i w  Wkrótce spotyka na swojej drodze wróblicę Sonię, przetrzymywaną przez chciwego pawia Zamano. By ją uwolnić, nasz super wróbel musi rozwiązać zagadkę i odnaleźć bezcenny klejnot. Wymaga to nie tylko zgranej drużyny i wzajemnego zaufania, lecz przede wszystkim umiejętności nabytych od bocianów. Spryt i odwaga znów pomogły małym wróblom osiągać wielkie cele!

Po seansie ponownie wsiedliśmy w autobusu miejskiego i bezpośrednio wróciliśmy na obiad do naszego przedszkola. Dla wszystkich był to dzień pełen wrażeń,  niektóre dzieci były w kinie po raz pierwszy. Gratulujemy!


 
Powrót