Serdeczności

Życzenia Świąteczne

Dzień wpisu: 29.03.2024 r.

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Życzymy, aby te Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. Zdrowia i pomyślności oraz wypoczynku w gronie rodzinnym. Dyrektor przedszkola wraz z personelem.

Życzenia dla Babć i Dziadków.

Dzień wpisu: 20.01.2024 r.

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie! Z okazji Waszego Święta pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia zdrowych i długich lat życia upływających w radości i miłości ze strony wnucząt i rodzin. Dyrektor przedszkola, grono pedagogiczne oraz pracownicy.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Dzień wpisu: 22.12.2023 r.

Z okazji zbliżających się  Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Naszym Przedszkolakom i Ich Rodzinom składamy serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i jak najlepszego Nowego Roku. Dyrektor przedszkola wraz z personelem.

Dzień wpisu: 22.12.2023 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom z naszej grupy, którzy przygotowanie pyszne smakołyki dla koleżanek i kolegów oraz piękne dekoracje na nasz Wigilijny Stół w dniu 19.12.2023, a także muffinki niespodzianki od Marianki tuż przed Świętami. Grupa Pszczółki.

Dzień wpisu: 08.12.2023 r.

Serdecznie dziękujemy Ignasiowi i Mamie Ignasia za przygotowanie pysznych pierniczków dla koleżanek i kolegów. Grupa Pszczółki.

Dzień wpisu: 05.12.2023 r.

Serdecznie dziękujemy Mamie Nikosia W. za wzbogacenie naszego zimowego kącika własnoręcznie przygotowanymi przepięknymi dekoracjami świątecznymi. Dzieci i nauczyciele z grupy Pszczółki

Z okazji dnia Przedszkolaka

Dzień wpisu: 20.09.2023 r.

„Kiedy śmieje się dziecko – śmieje się cały świat”.                                                   Janusz Korczak Z okazji Dnia Przedszkolaka, wszystkim Przedszkolakom życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach. Niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą i niesie ze sobąwiele cudownych i pozytywnych wrażeń. Niech się spełniają Wasze marzenia !!!

Wspaniałych Wakacji.

Dzień wpisu: 30.06.2023 r.

Wszystkim naszym Przedszkolakom i ich Rodzinom życzymy udanych wakacji. W górach czy nad morzem. W mieście czy na wsi. Daleko czy blisko, niech każdy znajdzie coś wspaniałego dla siebie. Wróćcie do przedszkola/ lub do szkoły zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni sił. Dyrektor przedszkola wraz z personelem.

Z okazji Dnia Taty.

Dzień wpisu: 23.06.2023 r.

Święto Taty jest raz w roku, szczęśliwe i pełne uroku. Jakie święto? – się pytacie – czy kupować kwiaty tacie? Święto Taty dzisiaj mamy, więc życzenia Mu składamy! Z okazji Waszego Święta, za wczoraj i za dziś, każdym czułym serca uderzeniemi każdym z niego płynącym życzeniemzdrowia, sił i codziennej radościwraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla nas trudy i starania synowie i córki składają Wam dzisiaj podziękowania oraz najszczersze życzenia. Do życzeń […]

Dzień wpisu: 14.06.2023 r.

Serdecznie dziękujemy mamie Mikaila C. za przygotowanie babeczek dla dzieci z grupy „Odkrywców” z okazji zakończenia roku szkolnego.”

Z okazji Dnia Dziecka

Dzień wpisu: 01.06.2023 r.

Wszystkim Naszym Przedszkolakom i Ich Rodzeństwu składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta. Słodkich lizaków, wspaniałych przygód, pięknych prezentów i dużo radości; życzy Pani Dyrektor i wszyscy Pracownicy przedszkola.

Z okazji Dnia Matki

Dzień wpisu: 26.05.2023 r.

Wszystkim Mamusiom naszych Przedszkolaków składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta. Życzymy radości, pociechy i zadowolenia z Dzieci. Niech dzisiejszy dzień będzie dla Was chwilą radosnego świętowania w Rodzinnym gronie. A dzieci niech będą – jak zawsze – najlepsze na świecie. Wszystkiego najlepszego życzy Dyrektor przedszkola wraz z całym Personelem oraz wszystkie Dzieci.