Wydarzenia

Pożegnanie 6 – latków w grupie Świetliki.

21 czerwca był ważnym dniem dla grupy „Świetliki”. Od dłuższego czasu z wielkim zapałem przygotowywaliśmy przedstawienie-niespodziankę i tego dnia zaprosiliśmy do przedszkola naszych Rodziców. Rozpoczęliśmy piosenką dla Mamy i Taty z okazji ich święta i wręczyliśmy własnoręcznie przygotowane upominki. Następnie zaprezentowaliśmy naszym gościom przedstawienie pt. „Na krakowskim Rynku”. Zaczęliśmy widowiskowym tańcem z biało-czerwonymi szarfami. Potem były wierszowane historyjki, często z humorystycznym akcentem oraz tańce i piosenki o Krakowie. Po odtańczeniu „Krakowiaka” przyszła pora na wiersze i piosenkę na pożegnanie przedszkola i uroczystego poloneza. Kiedy nasze oficjalne występy dobiegły końca, pani Dyrektor, która była naszym honorowym gościem wręczyła nam pamiątkowe książki oraz dyplomy na zakończenie przedszkola, życzyła wielu sukcesów i zapraszała do odwiedzania przedszkola. Miłą niespodziankę zrobili nam młodsi koledzy z grupy „Sowy”, którzy podarowali nam własnoręcznie wykonane zakładki do książek. Życzenia i słowa pożegnania usłyszeliśmy także od naszych nauczycielek. My dla naszych pań przygotowaliśmy samodzielnie piosenkę – niespodziankę oraz upominki. Trudno się będzie rozstać z przedszkolem.


 
Powrót