Wydarzenia

Owocowe jeże w grupie Świetlików

Dzieci z grupy „Świetliki” miały dziś emocjonujący dzień, ponieważ po raz pierwszy przygotowywały w przedszkolu  „Owocowe Jeże”. Najpierw segregowaliśmy owoce, obieraliśmy winogrona, potem  układaliśmy pokrojone owoce na talerzykach, a następnie ochoczo zabraliśmy się do pracy. Wszyscy założyli fartuszki, chusteczki na głowę  dokładnie umyli ręce i owoce, a następnie przystąpili do wykonania owocowych pyszności. Świetnie poradziliśmy sobie z tym zadaniem. Starannie nadziewaliśmy winogrona, jabłka, gruszki, śliwki, brzoskwinie, banany na wykałaczki i z dumą prezentowaliśmy pyszne, pełne witamin jeże. Przyrządzanie „Owocowych Jeży” usatysfakcjonowało nas w pełni, do tego zasililiśmy nasze organizmy  witaminami zawartymi w  świeżych owocach zarówno krajowych jak i egzotycznych. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, apotem z apetytem sięgnęliśmy po owocowe szaszłyki. Mniam! ależ pychota!

 


 
Powrót