Wydarzenia

Międzynarodowy Dzień Ziemi. …. Czyli „Jak Tropiciele dbają o planetę”.

W tym roku Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodziliśmy w naszych domach. Dzieci z grupy „Tropiciele” wzięły udział w akcji „Jak Tropiciele dbają o planetę”. Niektórzy, tak jak Marek z zapałem zgniatali plastikowe butelki. Marek zrobił też poidełko dla pszczół aby nie wyginęły w czasie suszy i zapylały kwiatki na śliwce. Szkoda tylko, że na spacer poza ogrodem trzeba nosić maseczkę. Anielka pilnowała (razem z kotem-ochroniarzem) kępki zawilców. Dba tez na co dzień o swój domowy ogródek. Kornel  porządkował las podczas spaceru. Timur wykonał papierowy model Ziemi. Pomysłów z pewnością było więcej. Czekamy na kolejne fotografie prac do galerii lub fotografie ze świętowania. Do dbania o planetę zachęciła także pani Beatka prezentując swoje ogrodowe sadzonki.


 
Powrót