Wydarzenia

Laureaci konkursu na festynie rodzinnym w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12.

Udział w konkursie plastycznym pt. “O czym marzę, gdy zamykam oczy…” organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Krakowie to już nie mal tradycja naszego przedszkola. W tym roku 10 przedszkolaków przygotowało prace konkursowe pod hasłem „PRZYJAŹŃ W ŚWIECIE BAJEK I FILMÓW WALTA DISNEYA”. Laureaci konkursu odbierali swoje trofea na festynie rodzinnym organizowanym na terenie szkoły w sobotę 27 maja 2022.

Oprócz odbierania nagród i dyplomów nasze przedszkolaki uczestniczyły w rozmaitych festynowych atrakcjach. Było mnóstwo dobrej zabawy słodkie niespodzianki oraz malowanie twarzy. Niektórzy z nas spotkali też uczniów – absolwentów naszego przedszkola i swoich dawnych kolegów. Mamy nadzieję, że nasze kolejne przedszkolaki już wkrótce dołączą do grona uczniów tej szkoły. Trzymamy mocno kciuki.


 
Powrót