Wydarzenia

Grupy najmłodsze poznają symbole narodowe

9 listopada najmłodsze grupy przedszkolne czyli Krasnale i Pszczółki uczestniczyły we wspólnych zajęciach, na których miały okazje poznać polskie symbole narodowe. Dzieci oglądnęły krótki film edukacyjny, wysłuchały hymnu oraz dowiedziały się jak prawidłowo należy się zachowywać podczas śpiewania hymnu. Przyjmowały postawę na baczność, dowiedziały się co trzeb robić kiedy usłyszy się komendę do hymnu oraz spocznij. Dzieci z grupy Pszczółek próbowały nawet śpiewać pierwszą zwrotkę oraz refren. W drugiej części zajęć wszystkie dzieci na dywanie układały z dużych kartek białej i czerwonej flagę Polski. Dzieci z dużą starannością wykonywały zadanie i zrobiły je na 6-tkę. Było to doskonałe wprowadzenie do uroczystej akademii, która odbyła się następnego dnia.


 
Powrót