Wydarzenia

Grupa Krasnoludki z wizytą w aptece.

Zgodnie z realizowanym w tym tygodniu tematem „Dbam o zdrowie” grupa Krasnoludków wyszła na wycieczkę do apteki na ul. Jaremy. Mama Oli T. ,która jest farmaceutą umożliwiła naszej grupie poznanie na czym polega praca w aptece.Pani zaprezentowała jak się wykonuje -robi leki na miejscu oraz jakie urządzenia i naczynia się stosuje. Panie zdradziły nam sekrety dobrej organizacji pracy oraz przedstawiły sposób na zapamiętanie i szybkie znalezienie każdego leku w aptece. Dzieci dowiedziały się, że część leków jest na receptę bez której nie może zostać wydany lek.  Na koniec  naszej wycieczki Panie przygotowały dla nas pyszny zdrowy sok oraz wspaniałe prezenty dla każdego dziecka.  Mamie Oli T. serdecznie dziękujemy za tak miłą i poglądową lekcje.

 


 
Powrót