Wydarzenia

Dzień rodziny w grupie Tropiciele – kulisy pracowitego świętowania.

Tak to już jest w rodzinie i w przedszkolu, że jak chcemy świętować to musimy się najpierw napracować. Tropiciele zaczęli świętowanie  Dnia Rodziny od przygotowania laurek dla swoich Mam. Potem cierpliwie i wytrwale nagrywali film dla Rodziców. W trakcie powstawania filmu świętowali Dzień Dziecka, biorąc udział w Olimpiadzie sportowej przygotowanej przez nasze wolontariuszki. Skakały wysoko na trampolinie i dmuchanym słoniu. Potem zajadały watę cukrową. Wkrótce przyszedł czas na emisję filmu dla rodziców pt. „Na dobre i na złe”.  Many nadzieję, że nasze aktorskie występy spodobały się rodzicom. Chcielibyśmy jeszcze zaskoczyć mile także naszych Tatusiów, gdy nadejdzie ich święto… Ale ciii… To na razie tajemnica, nie psujcie im niespodzianki!

Zdjęcia z kulisów:

Dzień sportu:

Atrakcje w ogrodzie:


 
Powrót