Wydarzenia

Dzień Rodziny w grupie Krasnoludki.

„Wiele świąt jest różnych w roku,
ale dwie szczególne daty,
są dla dzieci najważniejsze,
to Dzień mamy i Dzień taty!”

6 czerwca br. nasze ,,Krasnoludki ” obchodziły ,,Dzień Mamy i Dzień Taty”  .

Dzień Mamy i Taty to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Mama i Tata, to pierwsze słowa każdego dziecka, które są synonimem miłości, dobra, ciepła i szczęścia. Dla  dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu i odwrotnie – dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy i każdego taty.  By dać wyraz tym wszystkim uczuciom, również i w tym roku dzieci z naszego przedszkola nie zapomniały o tych szczególnych dniach. Przedszkolaki od wielu tygodni przygotowywały z okazji tego święta program taneczno-wokalno- recytatorski.

Marcelek zagrał na dzwonkach dla rodziców :”Sto lat”, był też taniec z pomponami do  piosenki: „Mamo, Tato”, ponadto taniec z pałeczkami, instrumentalizacja i konkursowe wykonanie piosenki „Przyleciał ptaszek z Łobzowa” w wykonaniu Oli i Wojtka.

Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Z zapałem przygotowywały również upominki, które wręczyły mamusiom i tatusiom w towarzystwie buziaków i najlepszych życzeń. Rodzice w ogromnym skupieniu i wzruszeniu słuchali życzeń i podziwiali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech i niejedna łezka pojawiła się w rodzicielskim oku.

Mamy nadzieję, że ten dzień, na długo pozostanie w pamięci rodziców, jak i naszych przedszkolaków.


 
Powrót