Wydarzenia

Dzień Przedszkolaka

20 września we wszystkich grupach obchodziliśmy dzień przedszkolaka. Było sporo zabawy trochę słodkości oraz niespodzianki od Pań z przedszkola.

W  grupie Zuchy. W tym dniu  panie złożyły dzieciom życzenia radości, uśmiechu i zaprosiły do wspólnej zabawy. Zabawy z chustą animacyjną i balonami sprawiły dzieciom dużo radości. Na koniec zabawy każde dziecko ozdobiło swój balon rysunkiem. Miłym akcentem był słodki poczęstunek.

U Świetlików były zabawy integracyjne z chustą, słodki poczęstunek i figurki z balonów lub okrągłe balony malowane pisakiem wg życzeń. Na koniec zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie a nasze Panie złożyły nam życzenia.

Również Odkrywcy bawili się z chustą i balonikami. Ten wyjątkowy dzień nie mógł się obyć również bez słodkości. Zjedliśmy cukierki od Pani Dyrektor oraz smakołyki przygotowane przez rodziców.

Także Sowy hucznie obchodziły swoje święto. Pani Basia przygotowała dla nas mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Wśród nich znalazły się zabawy z chustą animacyjną, tańce z balonami oraz quiz wiedzy o przedszkolu i najbliższej okolicy. Przy okazji poznaliśmy kilka nieodkrytych dotąd ciekawostek. Zabawę zakończyliśmy wspaniałym piknikiem na zielonym dywanie.

W grupie Krasnoludków także świętowaliśmy dzień przedszkolaka, ale tak byliśmy zajęci świętowaniem, że zapomnieliśmy zupełnie o zdjęciach.


 
Powrót