Wydarzenia

Dzień Babci i Dziadka w grupie Krasnoludki.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Krasnoludki gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji 25 stycznia. Przedszkolaki  od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki pod czujnym okiem nauczycieli zaprezentowały wiersze, piosenki, instrumentalizacje oraz tańce, które przygotowały specjalnie  na tą uroczystość. Przy pięknej scenografii oraz w wyjątkowej atmosferze, wnuczęta  wystąpiły przed bliskimi, okazując wdzięczność, serdeczność i miłość honorowym Gościom. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna radości, życzliwości i ciepła. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz temu, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Dziadkowie zostali obdarowani wyjątkowymi prezentami.


 
Powrót