Wydarzenia

Dogoterapia w grupie Sowy

Wtorek 16 maja był dla dzieci z grupy Sowy jednym z najbardziej wyjątkowych dni! Odwiedziła je Pani Kamila wraz ze swoim wyjątkowym przyjacielem – psem Arwen. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od przywitania Arwen piosenką. Następnie każdy z nas mógł go pogłaskać, aby w pełni się z nim przywitać. Chyba bardzo mu się to podobało – widać  było, że jest ogromnie zadowolony z powodu naszego zainteresowania i odwdzięczał się zaczepianiem nas swoim noskiem! Wspólnie z Arwen bawiliśmy się piłką, a także rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób zaspokoić podstawowe potrzeby psa, aby nie czuł się smutny i mógł się prawidłowo rozwijać. Najfajniejszym momentem dnia było ukrywanie smaczków dla psa – odnalazł wszystkie bez żadnej pomocy z naszej strony! Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.


 
Powrót