Wydarzenia

Dogoterapia w grupach

W kwietniu w trzech grupach odbyły sie zajecia z dogoterapii odbyły sie w trzech grupach. Sowy miały spotkanie z pieskiem 12 kwietnia a Słoneczka i Krasnoludki 18 kwietnia. Po przywitaniu się z Arwen (bo to ona była naszym dzisiejszym gościem) pani Kamila przeczytała nam wiersz o pudlu – przedstawicielu psiej arystokracji. Dowiedzieliśmy sie ze niektóre psy chodzą do salonów fryzjerskich i występują w psich konkursach piękności. Potem w parach przygotowywaliśmy pluszowe pieski na taki konkurs wymyślaliśmy imiona dla kandydatów i przypinaliśmy naszym pupilom ozdoby. Potem przyszedł czas na prezentację naszych kandydatów i biliśmy brawo każdemu pieskowi. potem przyszedł czas na zabawę z Arwenką i psie smakołyki tylko szkoda, że już się skończyło.

Sowy

Słoneczka

Krasnoludki


 
Powrót