Wydarzenia

„Czary mary ” czyli pokaz iluzjonisty

17 czerwca przedszkole odwiedził iluzjonista. Dawno w przedszkolu nie było gościa, który wzbudziłby tak duże zainteresowanie u dzieci. Przedszkolaki nie mogły oderwać od sceny wzroku zastanawiając się „Jak on to robi?!”

Były sztuczki ze znikającą chusteczką; mnożącymi się butelkami i szklankami; sznurkiem, który co raz zmieniał się w kilka krótszych by po chwili znów być w całości. Przedmioty znikały i pojawiały się w najmniej oczekiwanych miejscach. Było też jedno zaklęcie, które spowodowało, że cała kolorowanka zapełniła się kolorem, oj niejeden starszak chciałby je poznać… Na koniec Pan iluzjonista obiecał, że jeżeli nie uda mu się uwolnić z kajdanek to zostanie z nami w przedszkolu. Dzieci sprawdzały kajdanki czy są solidne, a pani Ania czy kłódki są porządnie zapięte, nic to nie pomogło… Pan Iluzjonista w czarodziejski sposób uwolnił się. Mimo, że wszyscy byli skoncentrowani na tym co się dzieje na scenie nikomu nie udało się przejrzeć ani jednej sztuczki.


 
Powrót