Wydarzenia

Chwila pożegnań w grupie Świetliki.

Nadeszła  chwila  pożegnań, wzruszeń, radości, wdzięczności!
24 czerwca 2021 roku w grupie Świetlików odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie naszych wspaniałych 6- latków.
Dzieci na otwarcie uroczystości zatańczyły w parach Poloneza do muzyki W. Kilara z filmu „Pan Tadeusz”.
Następnie zmieniliśmy nieco scenografię  przenosząc się na moment do „szkoły”- ponieważ przygotowane przez nas przedstawienie odbyło się w scenerii typowej dla tychże placówek. Byli zatem uczniowie, Dyrektor, szkolne ławki, zeszyty i kałamarze, a w powietrzu rozbrzmiewał  dźwięk dzwonka.
Towarzyszyły nam radosne nastroje, śpiewaliśmy piosenki: „Cały świat się do nas śmieje” i „Lato na wakacjach” oraz zatańczyliśmy do muzyki klasycznej taniec „Ptaszków” ze wstążkami i „Paso Doble” z kapeluszami, wachlarzami i kołatkami, w specjalnie przygotowanych stylizacjach przez naszych kochanych Rodziców.
W kolejnej części naszej uroczystości Pani Dyrektor wraz z naszymi Paniami złożyły nam życzenia i pogratulowały ukończenia przedszkola.
Abiturienci otrzymali dyplomy oraz książki z dedykacją, a nasi młodsi koledzy symboliczne książeczki, które wcześniej mieli okazję samodzielnie wybrać. Pani Dyrektor poczęstowała nas wszystkich słodkościami ze swego wielkiego koszyka.
Każdy przedszkolak z naszej grupy został odznaczony przez nasze Panie specjalnym medalem- wielką złotą kropką.
Po obiedzie ucztowaliśmy – przy suto zastawionym stole, delektując się najrozmaitszymi, wybornymi smakołykami.
Radości nie było końca…..tego dnia z pewnością nie zapomnimy.

 
Powrót