Ogłoszenia

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsze miejsce w Polsce”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsze miejsce w Polsce” został rozstrzygnięty. Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom za udział w naszym konkursie. Wszystkie prace były niezwykle kreatywne i różnorodne. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: pierwsza dla dzieci młodszych (Krasnoludki, Słoneczka), a druga dla dzieci starszych (Zuchy, Sowy, Odkrywcy). Komisja w składzie: Dyrektor przedszkola pani Dorota Szymczyk,  pani Anna Wiśniewska i pani Agata Książek przyznała następujące miejsca:  Kategoria „Dzieci młodsze”:

I miejsce Wojciech B. gr. „Krasnoludki”

I miejsce Pola S. gr. „Słoneczka”

I miejsce Anita K. g. „Słoneczka”

II miejsce Miłosz Ch. g. „Słoneczka”

Kategoria „Dzieci starsze”:

I miejsce Cyryl S. gr. „Zuchy”

I miejsce Emilia B. gr. „Zuchy”

I miejsce Kacper K. gr. „Sowy”

I miejsce Helena W. gr. „Sowy”

I miejsce Szymon P. gr. „Sowy”

I miejsce Mikalai K. gr. „Odkrywcy”.

II miejsce Kaja P. gr. „Sowy”.

II miejsce Antoni K. gr. „Zuchy”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!


 
Powrót