Ogłoszenia

Pierwszy dzień w przedszkolu

1 września przyprowadzając dziecko do przedszkola przynosimy:

Dzieci najmłodsze (3 latki)

  • poszwę na kołdrę o wymiarach 160 x 200 (podpisaną)
  • ręcznik z przyszytym uchwytem (podpisany)
  • worek z zapasowymi ubraniami na wypadek zabrudzenia: bielizna, koszulki z krótkim i długim rękawem, krótkie spodenki, spodnie, skarpetki. Wszystko spakowane do płóciennego, podpisanego worka i pozostawione w szafce dziecka w szatni
  • pantofle (podpisane) – antypoślizgowe, łatwe do samodzielnego wkładania, najlepiej zapinane na rzepy
  • pampersy jeżeli dziecko jeszcze z nich korzysta

Dzieci starsze

  • ręcznik z przyszytym uchwytem (podpisany imiennie)
  • worek z zapasowymi ubraniami na wypadek zabrudzenia: bielizna, koszulki z krótkim i długim rękawem, krótkie spodenki, spodnie, skarpetki. Wszystko spakowane do płóciennego, podpisanego worka i pozostawione w szafce dziecka w szatni
  • pantofle (podpisane) – antypoślizgowe, łatwe do samodzielnego wkładania, zapinane najlepiej na rzepy
  • szczoteczkę i pastę do zębów, kubeczek (podpisane)

Wszystkich rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola prosimy o wypełnienie druku upoważniającego do odbioru dziecka z przedszkola przez osoby inne niż rodzice – dokument do pobrania w zakładce Rodzice – Dokumenty do druku

Druki te dostępne są także u nauczycielek grup. Upoważnienia prosimy złożyć w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.


 
Powrót