Bożonarodzeniowe warsztaty florystyczne dla dzieci i rodziców z grup: Krasnoludki i Słoneczka

W ramach organizowanych wydarzeń wspierających włączenie społeczne dzieci z Ukrainy oraz ich rodziców i bliskich osób w dwóch młodszych grupach odbyły się Warsztaty Florystyczne zorganizowane dzięki współpracy Miasta Krakowa z UNICEF. Grupa Krasnoludki mała swoje warsztaty 12 grudnia, Słoneczka 13 grudnia. Podczas warsztatów pod okiem florystki dzieci polskie i ukraińskie wraz z rodzicami wykonały stroiki świąteczne. Po zakończeniu warsztatów każda rodzina zabrała swój stroik do domu. Dzieci oraz ich rodziny skosztowały również świątecznych pierniczków wykonanych przez dzieci na wcześniejszych warsztatach.

Krasnoludki

Słoneczka