Gratulacje dla dzieci w grupy Odkrywcy
Dzień wpisu: 28.06.2022 r.

Bardzo miło nam poinformować, że przedszkolaki z grupy “Odkrywcy” zdobyły II miejsce w XVI edycji ogólnopolskiego konkursu muzyczno-plastycznego “Ludowe inspiracje” organizowanym przez Przedszkole Integracyjne nr 93 im Jana Brzechwy we Wrocławiu.

Gratulacje dla Krzysia
Dzień wpisu: 06.06.2022 r.

Bardzo miło nam poinformować, że Krzysztof K. z grupy Krasnoludki zdobył I miejsce w kategorii dzieci młodszych w konkursie recytatorskim pt. “Wierszykowe Trele -Morele wg. Jana Brzechwy” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 118 w Krakowie. Krzysiu – serdecznie gratulujemy sukcesu.

Gratulacje dla Leona
Dzień wpisu: 06.06.2022 r.

Bardzo miło nam poinformować, że Leon K. z grupy Świetliki zdobył I miejsce w kategorii dzieci starszych w konkursie recytatorskim pt. “Wierszykowe Trele -Morele wg. Jana Brzechwy” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 118 w Krakowie. Leon – serdecznie gratulujemy sukcesu.

Gratulacje dla Adasia G.
Dzień wpisu: 06.06.2022 r.

Bardzo miło nam poinformować, że Adam G. z grupy Zuchy zdobył II miejsce w kategorii dzieci starszych w konkursie recytatorskim pt. “Wierszykowe Trele -Morele wg. Jana Brzechwy” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 118 w Krakowie. Adasiu – serdecznie gratulujemy sukcesu.

Gratulacje dla Adasia i Milenki
Dzień wpisu: 06.06.2022 r.

Bardzo miło nam poinformować, że Adam R. z grupy Odkrywcy oraz Milena P. z grupy Sowy zdobyli wyróżnienie w konkursie recytatorskim pt. “Wierszykowe Trele -Morele wg. Jana Brzechwy” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 118 w Krakowie. Serdecznie gratulujemy Wam sukcesu.

Gratulacje dla Maksa
Dzień wpisu: 04.06.2022 r.

Bardzo miło nam poinformować, że Maksymilian K. z grupy Świetlików zdobył I miejsce w konkursie plastycznym pt. “O czym marzę, gdy zamykam oczy…- PRZYJAŹŃ W ŚWIECIE BAJEK I FILMÓW WALTA DISNEYA”organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Krakowie. Maksiu – Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Gratulacje dla Antosi
Dzień wpisu: 04.06.2022 r.

Bardzo miło nam poinformować, że Antonina K. z grupy Odkrywców zdobyła II miejsce w konkursie plastycznym pt. “O czym marzę, gdy zamykam oczy…- PRZYJAŹŃ W ŚWIECIE BAJEK I FILMÓW WALTA DISNEYA”organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Krakowie. Antosiu – Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Gratulacje dla Bruna
Dzień wpisu: 04.06.2022 r.

Bardzo miło nam poinformować, że Bruno J. z grupy Świetlików zdobył III miejsce w konkursie plastycznym pt. “O czym marzę, gdy zamykam oczy…- PRZYJAŹŃ W ŚWIECIE BAJEK I FILMÓW WALTA DISNEYA”organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Krakowie. Bruno – Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Bardzo miło nam poinformować, że Ewa S. Ola T. i Ola R z grupy Odkrywców oraz Maja M. Hania P. i Michał D. z grupy Świetlików zdobyli wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. “O czym marzę, gdy zamykam oczy…- PRZYJAŹŃ W ŚWIECIE BAJEK I FILMÓW WALTA DISNEYA”organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Krakowie. Serdecznie gratulujemy Wam sukcesu.

Przedszkolna Eurowizja 2022
Dzień wpisu: 31.05.2022 r.

Z ogromna przyjemnością chcielibyśmy poinformować o udziale naszych wolontariuszek w V Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej ”Przedszkolna Eurowizja”. W tym roku nasze duety wolontariuszka i dziecko zaprezentowały się wyjątkowo. Ozgez Turcji razem z Zosią D. z grupy Odkrywców zaprezentowały piosenkę pt. ”Balta” oraz przygotowały taniec turecki. Tym samym zajęły III miejsce w kategorii 6 -latków. Ona z Hiszpanii zaprezentowała piosenkę z Mają M. z grupy Sowy, w której wspólnie wybrały się na wycieczkę […]