Serdeczności

Wspaniałych Wakacji.

Dzień wpisu: 30.06.2022 r.

Wszystkim naszym Przedszkolakom i ich Rodzinom życzymy udanych wakacji. W górach czy nad morzem. W mieście czy na wsi. Daleko czy blisko, niech każdy znajdzie coś wspaniałego dla siebie. Wróćcie do przedszkola/ lub do szkoły zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni sił. Dyrektor przedszkola wraz z personelem.

Z okazji Dnia Taty.

Dzień wpisu: 23.06.2022 r.

Święto Taty jest raz w roku, szczęśliwe i pełne uroku. Jakie święto? – się pytacie – czy kupować kwiaty tacie? Święto Taty dzisiaj mamy, więc życzenia Mu składamy! Z okazji Waszego Święta, za wczoraj i za dziś, każdym czułym serca uderzeniemi każdym z niego płynącym życzeniemzdrowia, sił i codziennej radościwraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla nas trudy i starania synowie i córki składają Wam dzisiaj podziękowania oraz najszczersze życzenia. Do życzeń […]

Wszystkiego Najlepszego

Dzień wpisu: 01.06.2022 r.

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym Przedszkolakom oraz ich Braciom i Siostrom życzymy spełnienia marzeń. Niech pośród słodkości i prezentów które otrzymacie dzisiejszego dnia widać było wasz radosny uśmiech. Z całego serca życzy Wam tego Pani Dyrektor, Wasze Panie i wszyscy pracownicy przedszkola.

Życzenia dla Mam.

Dzień wpisu: 26.05.2022 r.

Z okazji Dnia Matki przesyłamy kwiatki, serdeczne życzenia szczęścia, powodzenia, pociechy z synusiów a także córeczek niech radość i uśmiech w Waszych domach gościa troski i kłopoty odejdą daleko. tego Wam życzą Wasze Dzieci oraz Dyrektor i pracownicy naszego przedszkola

Życzenia Świąteczne

Dzień wpisu: 13.04.2022 r.

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Życzymy, aby te Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. Zdrowia i pomyślności oraz wypoczynku w gronie rodzinnym. Dyrektor przedszkola wraz z personelem.

Z okazji dnia Kobiet

Dzień wpisu: 07.03.2022 r.

Dzisiaj jest Dzień Kobiet, ślemy więc życzenia, niechaj życie Wasze wciąż na lepsze się zmienia! Wszystkim Dziewczynkom z naszego przedszkola, ich Mamom, Siostrom, Babciom i wszystkim Kobietom składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech się spełnią Wasze marzenia.

Uczymy się liczyć z Gular

Dzień wpisu: 08.02.2022 r.

Gular zaprasza do nauki liczenia.

Snowman – robimy bałwanka z Ozge

Dzień wpisu: 08.02.2022 r.

Ozge zaprasza do wykonania bałwanka.

Święta w Hiszpani z Ona

Dzień wpisu: 08.02.2022 r.

Jesteście ciekawi jak Ona spędziła święta? Przygotowała dla Was prezentację na ten temat.

Uczymy się kolorów z Gular – Azerbejdżan

Dzień wpisu: 28.01.2022 r.

Gular zaprasza do nauki kolorów.

Życzenia dla Babć i Dziadków.

Dzień wpisu: 20.01.2022 r.

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie! Z okazji Waszego Święta pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia zdrowych i długich lat życia upływających w radości i miłości ze strony wnucząt i rodzin. Dyrektor przedszkola, grono pedagogiczne oraz pracownicy.

Świąteczne przygotowania w Azerbejdżanie

Dzień wpisu: 08.01.2022 r.

W Azerbejdżanie wszyscy pomagają w przygotowaniach do świąt, także najmłodsze dzieci nie ją zwolnione z tego obowiązku 🙂 Zapraszamy do obejrzenia zmagań kuzyna Gular (wolontariuszki z grupy Krasnoludki) z przygotowaniem słodkości.