Serdeczności

Życzenia dla Babć i Dziadków.

Dzień wpisu: 20.01.2022 r.

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie! Z okazji Waszego Święta pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia zdrowych i długich lat życia upływających w radości i miłości ze strony wnucząt i rodzin. Dyrektor przedszkola, grono pedagogiczne oraz pracownicy.

Świąteczne przygotowania w Azerbejdżanie

Dzień wpisu: 08.01.2022 r.

W Azerbejdżanie wszyscy pomagają w przygotowaniach do świąt, także najmłodsze dzieci nie ją zwolnione z tego obowiązku 🙂 Zapraszamy do obejrzenia zmagań kuzyna Gular (wolontariuszki z grupy Krasnoludki) z przygotowaniem słodkości.

Hiszpańskie tradycje – propozycja wolontariuszki

Dzień wpisu: 08.01.2022 r.

Ona z grupy Sowy zaprasza wszystkie dzieci do przygotowania katalońskiego Tió . Tió to postać z mitologii katalońskiej nawiązująca do tradycji bożonarodzeniowej rozpowszechnionej w Katalonii. Postać ta, która początkowo występowała w postaci wydrążonej kłody drewna przynosi w Katalonii prezenty. Są to orzechy, cukierki, torrony oraz małe zabawki. W zależności od regionu może również wydawać suszone figi. To, co ukrywa w swoim wnętrzu  Tió, jest raczej wspólnotowym niż indywidualnym darem, dzielonym między siebie […]

Dekoracja świąteczna “Choinka”.

Dzień wpisu: 24.12.2021 r.

Wolontariuszka Ozge z grupy Odkrywcy wraz z życzeniami Wesołych Świąt przygotowała propozycję wykonania świątecznej choinki.

Wesołych Świąt

Dzień wpisu: 22.12.2021 r.

Niech moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam i Waszym Rodzinom radość i spokój. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia życzy Dyrektor przedszkola wraz z personelem.

Dzień Niepodległości -okiem kamery

Dzień wpisu: 17.11.2021 r.

Tydzień temu świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Niepodległości. Młodzi Artyści uświetnili to Święto Uroczystą akademią. Wszystkim Rodzinom, które nie widziały nas na żywo, dedykujemy film z wydarzenia.

Dzień Chłopaka

Dzień wpisu: 30.09.2021 r.

Dzisiaj Dzień Chłopaka, ślemy więc życzenia, niechaj życie Wasze wciąż na lepsze się zmienia! Wszystkim Chłopakom z naszego przedszkola składamy najserdeczniejsze życzenia: wspaniałych kolegów i koleżanek, super zabawy i słodkich niespodzianek.

Wszystkiego najlepszego

Dzień wpisu: 18.09.2021 r.

Wszystkim Naszym Przedszkolakom składamy serdeczne życzenia z okazji Dnia Przedszkolaka. Życzymy Wam: dobrych humorków, radosnych uśmiechów i  spełnionych marzeń oraz wspaniałego świętowania uroczystości w naszym przedszkolu w poniedziałek 20 września. Dyrektor wraz z personelem przedszkola.

Zapraszamy do przedszkola! Co ze sobą zabrać?

Dzień wpisu: 26.08.2021 r.

Kochane Dzieci! Szanowni Rodzice!
Zapraszamy do przedszkola w nowym roku szkolnym 2021/22.
Nie zapomnijcie zabrać ze sobą kilku potrzebnych rzeczy:

Wielkość fontu