Serdeczności

Dzień wpisu: 20.09.2024 r.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, wszystkim Przedszkolakom życzymy,aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach. Niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą i niesie ze sobą wiele cudownych i pozytywnych wrażeń. Niech się spełniają Wasze marzenia !!! Dyrektor, nauczyciele i pracownicy przedszkola.

Wspaniałych Wakacji.

Dzień wpisu: 31.07.2024 r.

Wszystkim naszym Przedszkolakom i ich Rodzinom życzymy udanych wakacji. W górach czy nad morzem. W mieście czy na wsi. Daleko czy blisko, niech każdy znajdzie coś wspaniałego dla siebie. Wróćcie do przedszkola/ lub do szkoły zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni sił. Dyrektor przedszkola wraz z personelem.

Dzień wpisu: 01.07.2024 r.

Serdecznie dziękujemy Panu Mirosławowi M. tacie naszego absolwenta, który jak co roku także i teraz nieodpłatnie udostępnił przedszkolu „dmuchany zamek”, na którym dzieci bawiły się z okazji Dnia Dziecka.

Dzień wpisu: 22.04.2023 r.

Zakończyliśmy trwającą od 1 do 31 marca br. akcję charytatywną: „Wyślij pączka do Afryki” wspierającą inicjatywę krakowskich kapucynów. W czasie trwania akcji pieniądze zbieraliśmy do puszek. Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać kwotę w wysokości: 323,95 złotych. Misjonarze  w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie będą realizować dzięki pozyskanym w akcji datkom projekty skierowane na pomoc w dożywianiu głodnych dzieci, ich edukację, budowę studni i kaplic, leczenie niepełnosprawnych dzieci […]

Uczymy się liczyć z Gular

Dzień wpisu: 08.02.2022 r.

Gular zaprasza do nauki liczenia.

Snowman – robimy bałwanka z Ozge

Dzień wpisu: 08.02.2022 r.

Ozge zaprasza do wykonania bałwanka.

Święta w Hiszpani z Ona

Dzień wpisu: 08.02.2022 r.

Jesteście ciekawi jak Ona spędziła święta? Przygotowała dla Was prezentację na ten temat.

Uczymy się kolorów z Gular – Azerbejdżan

Dzień wpisu: 28.01.2022 r.

Gular zaprasza do nauki kolorów.

Świąteczne przygotowania w Azerbejdżanie

Dzień wpisu: 08.01.2022 r.

W Azerbejdżanie wszyscy pomagają w przygotowaniach do świąt, także najmłodsze dzieci nie ją zwolnione z tego obowiązku 🙂 Zapraszamy do obejrzenia zmagań kuzyna Gular (wolontariuszki z grupy Krasnoludki) z przygotowaniem słodkości.

Hiszpańskie tradycje – propozycja wolontariuszki

Dzień wpisu: 08.01.2022 r.

Ona z grupy Sowy zaprasza wszystkie dzieci do przygotowania katalońskiego Tió . Tió to postać z mitologii katalońskiej nawiązująca do tradycji bożonarodzeniowej rozpowszechnionej w Katalonii. Postać ta, która początkowo występowała w postaci wydrążonej kłody drewna przynosi w Katalonii prezenty. Są to orzechy, cukierki, torrony oraz małe zabawki. W zależności od regionu może również wydawać suszone figi. To, co ukrywa w swoim wnętrzu  Tió, jest raczej wspólnotowym niż indywidualnym darem, dzielonym między siebie przez wszystkich.

Dekoracja świąteczna „Choinka”.

Dzień wpisu: 24.12.2021 r.

Wolontariuszka Ozge z grupy Odkrywcy wraz z życzeniami Wesołych Świąt przygotowała propozycję wykonania świątecznej choinki.

Dzień Niepodległości -okiem kamery

Dzień wpisu: 17.11.2021 r.

Tydzień temu świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Niepodległości. Młodzi Artyści uświetnili to Święto Uroczystą akademią. Wszystkim Rodzinom, które nie widziały nas na żywo, dedykujemy film z wydarzenia.