Zuchy pieką babeczki

Smacznie i pożytecznie! Pomagamy jak umiemy! 14 kwietnia nasze Zuchy z pomocą swoich Pan przygotowały prawdziwe rarytasy – upiekły babeczki w ramach akcji SOS dla Afryki! Zaczęliśmy wzorowo, bo od umycia rąk. Wymieszaliśmy w jednej misce wszystkie suche składniki, a w drugiej zostawiliśmy miejsce na te mokre. Potem nastąpiły małe czary-mary – wszystko połączyliśmy w jedną masę za pomocą drewnianej łyżki. Później napełniliśmy ciastem papilotki… i GOTOWE! Ze ślinką na ustach czekaliśmy na pierwszą partię babeczek.  Zapakowane wypieki dzieci zabrały do domu. Co prawda część zjedliśmy w przedszkolu i to tak szybko, że nawet nie zdążyliśmy zrobić zdjęcia… 🙂 Był to bardzo radosny i emocjonujący dzień!