Wydarzenia

Zabawa w Kulkowie – Odkrywcy

27 czerwca przedszkolaki z grupy o największym zacięciu do jazdy na rowerze/hulajnodze wykorzystały swój kupon na godzinną zabawę w Kulkowie. Na przedszkolaki czekała podwójna atrakcja bo oprócz zabawy w Kulkowie była też podróż MPK z przesiadkami. Wśród przedszkolaków były dzieci, które pierwszy raz jechały tramwajem. Dla nauczycieli była dodatkowa niespodzianka, a mianowicie rano okazało się, że od dziś został zmieniony rozkład jazdy MPK. Szybko nastąpiła korekta trasy, ale dzięki wiedzy pani Basi cała podróż przebiegła sprawnie i szybko. Zabawa była świetna, a klimatyzowana sala zabaw okazała się najlepszym miejscem do spędzenia tego upalnego przedpołudnia. Po zabawie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie oraz dostały po lizaku i balonie. Znalazła się też chwila na małe co nieco z plecaka. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy na obiad do przedszkola.


 
Powrót