Wydarzenia

Zabawa na dmuchańcu

Od Dnia Przedszkolaka wszystkie dzieci zastanawiały się, co kryje się w ogródku pod wielką, zieloną płachtą… Cóż mogło się tam kryć? Oczywiście dmuchana niespodzianka, która każdemu dziecku sprawia wiele radości w czasie zabawy. Niestety brzydka pogoda, zimny wiatr i ciągłe opady deszczu nie pozwoliły dzieciom cieszyć się z niej, w tak ważnym dla nich  Dniu Przedszkolaka. Korzystały wówczas z atrakcji, które zapewniły im ich wychowawczynie w grupach, wewnątrz budynku przedszkola. Ale, jak mówi stare przysłowie: ,,Co się odwlecze, to nie uciecze…” 6 października była piękna, słoneczna pogoda i nasza dmuchana atrakcja została napompowana.  Poszczególne grupy, w różnych, ustalonych wcześniej godzinach do woli mogły się nacieszyć skokami na dmuchanym słoniu. Śmiechom, wywrotkom, przewrotkom, ślizgom i skokom nie było końca. W ogóle nie chcieliśmy schodzić z naszego ,,dmuchańca”. Każdy z nas czuł w sobie ducha rywalizacji. Maluszki miały swoja pierwsza przygodę na”Słoniu”pod opieką pani Laury.. A ci, którzy nie czuli się komfortowo na bujanych poduchach, ochoczo pomaszerowali do pociągu.  Wszystko co dobre i przyjemne, niestety też ma swój koniec.
I tak, niektórzy pełni radości, inni trochę smutni, że już się skończyło wrócili do przedszkola. 

Sowy

Odkrywcy

Krasnoludki

Zuchy


 
Powrót