Wydarzenia

Uroczysty obiad w przedszkolu

22 grudnia dzieci razem ze swoimi wychowawcami zasiadły do świątecznego stołu. Na obiad były tradycyjne potrawy wigilijne tj. barszcz czerwony z uszkami i ryba z kapustą na drugie danie. Wszyscy poczuli świąteczną atmosferę łamiąc się opłatkiem, składając sobie życzenia i śpiewając kolędy. Dzieci zaprezentowały swoje świąteczne przedstawienia i złożyły rodzicom życzenia, które nauczycielki nagrały i przekazały rodzicom.

Sowy

Uroczysty obiad poprzedził świąteczny program artystyczny. Śpiewaliśmy kolędy, graliśmy na instrumentach oraz zatańczyliśmy do piosenki „Feliz Navidad”, której nauczyła nas nasza wolontariuszka Ona. Nie zapomnieliśmy także o podzieleniu się opłatkiem i złożeniu sobie nawzajem życzeń.

Zuchy

W grupie Zuchów tego dnia odbyło się jeszcze jedno ważne wydarzenie tj. pasowanie na przedszkolaka Patryka, który dołączył do grupy już w trakcie roku szkolnego.

Krasnoludki


 
Powrót