Wydarzenia

Świętujemy Dzień Dziecka

1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka. Wesołą zabawę wiele z grup rozpoczęła już w swoich salach. Wszyscy wysłuchaliśmy życzeń które nagrał dla nas Prezydent Krakowa. Pan Jacek Majchrowski życzył nam optymizmu, zdrowia, dziecięcej beztroski, samych słonecznych i pogodnych dni.

Nagranie można obejrzeć pod linkiem:  https://www.youtube.com/watch?v=5C_ryi8ot_M

Następnie kolejno wychodziliśmy do ogrodu, gdzie Pani Dyrektor razem z innymi Paniami, przygotowała wiele atrakcji. Wśród nich znalazł się dmuchany zamek oraz trampolina. Mieliśmy także okazję zobaczenia z bliska, jak wygląda wyrabianie waty cukrowej, w dodatku później mogliśmy się nią zajadać. To drugie zdecydowanie podobało nam się najbardziej 😉 Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku… 🙂

Sowy

Odkrywcy

Krasnoludki


 
Powrót