Wydarzenia

Święto Niepodległości.

10 listopada w Naszym Przedszkolu obchodziliśmy Uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Na początku przedstawiciele grupy Odkrywcy uświetnili uroczystość tańcem z flagami. Zaraz potem wkroczyły pozostałe dzieci w rytmie piosenki „My Pierwsza Brygada”. Pani Dyrektor powitała uroczyście wszystkich obecnych i przypomniała w kilku słowach, jak ważne to święto dla nas Polaków. Podczas uroczystości starszaki opowiadały o znaczeniu Symboli Narodowych. Pieśni patriotyczne przeplatały się z wierszami recytowanymi przez wybrane przedszkolaki. Najważniejszy był oczywiście Hymn Państwowy: „Mazurek Dąbrowskiego”. Zaśpiewały go wszystkie dzieci i panie w postawie na baczność. Po zakończonej uroczystości młodsze grupy wykonały pamiątkowe zdjęcia przy wspaniałej dekoracji, a Pani dyrektor poczęstowała każdego słodką niespodzianką.


 
Powrót